Результати

Фінішний протокол та категорії

П1 ВIB Ім'я Призвище Результат Відставання А2 Категорія
1 104. Сергей Скородумов (Greenwill | Николаев) 02:10:01 -- 1 M1 . Чоловіки шосе від 19 до 29 років
Середня швидкість переможця 36.46 км/г
1 130. Gleb Dolzikov (Sigma Software - Unicorn | Киев) 02:10:02 -- 2 M3 . Чоловіки шосе від 35 до 39 років
Середня швидкість переможця 36.45 км/г
1 138. Олександр Стефуранчин (VinRC | Немирів) 02:11:08 -- 3 М4 . Чоловіки шосе від 40 до 49 років
Середня швидкість переможця 36.15 км/г
1 117. Ігор Іванченко (Миколаїв) 02:11:10 -- 4 M2 . Чоловіки шосе від 30 до 34 років
Середня швидкість переможця 36.14 км/г
2 29. Ігор Демченко (Hoods and Drops Racing | Одеса) 02:13:50 + 03:48 5 M3 . Чоловіки шосе від 35 до 39 років
Середня швидкість переможця 36.45 км/г
2 13. Олег Погорілий (digicom cycling team | Миколаїв) 02:13:50 + 03:49 6 M1 . Чоловіки шосе від 19 до 29 років
Середня швидкість переможця 36.46 км/г
2 137. Іван Васютяк (Запоріжжя) 02:16:47 + 05:39 7 М4 . Чоловіки шосе від 40 до 49 років
Середня швидкість переможця 36.15 км/г
3 39. Олексій Клімов (digicom cycling team | Нова Каховка) 02:16:47 + 05:39 8 М4 . Чоловіки шосе від 40 до 49 років
Середня швидкість переможця 36.15 км/г
3 110. Микита Астапов (ZP Sich Berdyansk | Бердянськ) 02:17:32 + 07:31 9 M1 . Чоловіки шосе від 19 до 29 років
Середня швидкість переможця 36.46 км/г
3 65. Олександр Кравченко (digicom cycling team | Миколаїв) 02:17:33 + 07:31 10 M3 . Чоловіки шосе від 35 до 39 років
Середня швидкість переможця 36.45 км/г
4 133. Виталий Рожок (СК Олімп | Южноукраїнська) 02:17:35 + 07:33 11 M3 . Чоловіки шосе від 35 до 39 років
Середня швидкість переможця 36.45 км/г
4 109. Єгор Байдала (ZPSich-Berdyansk | Бердянськ) 02:17:35 + 07:34 12 M1 . Чоловіки шосе від 19 до 29 років
Середня швидкість переможця 36.46 км/г
1 50. Виталий Абрамов (Николаев) 02:17:36 -- 13 М5 . Чоловіки шосе від 50 до 59 років
Середня швидкість переможця 34.45 км/г
1 58. Олексій Кожадєй (Энергодар) 02:18:31 -- 14 18 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 34.22 км/г
5 25. Євген Лагунов (Енергодар) 02:19:35 + 09:33 15 M3 . Чоловіки шосе від 35 до 39 років
Середня швидкість переможця 36.45 км/г
4 136. Андрій Антонюк (Gard Energy Ride | Южноукраинск) 02:21:30 + 10:22 16 М4 . Чоловіки шосе від 40 до 49 років
Середня швидкість переможця 36.15 км/г
2 47. Олександр Лактіонов (digicom cycling team | Херсон) 02:22:33 + 04:57 17 М5 . Чоловіки шосе від 50 до 59 років
Середня швидкість переможця 34.45 км/г
3 46. Алексей Тищенко (ВП ЗАЕС Energy Team | Энергодар) 02:31:29 + 13:53 18 М5 . Чоловіки шосе від 50 до 59 років
Середня швидкість переможця 34.45 км/г
2 12. Андрій Паламарчук (digicom cycling team | смт. Білозерка) 02:32:02 + 13:31 19 18 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 34.22 км/г
1 6. Евгений Бунчак (Каховка) 02:32:03 -- 20 17 . Чоловіки байк від 18 до 29 років
Середня швидкість переможця 31.17 км/г
5 41. Михайло Колбаса (Антонiвка) 02:32:10 + 21:02 21 М4 . Чоловіки шосе від 40 до 49 років
Середня швидкість переможця 36.15 км/г
4 44. Георгій Джгереная (Херсон) 02:32:10 + 14:34 22 М5 . Чоловіки шосе від 50 до 59 років
Середня швидкість переможця 34.45 км/г
6 131. Ігор Сахно (Зап) 02:33:32 + 23:30 23 M3 . Чоловіки шосе від 35 до 39 років
Середня швидкість переможця 36.45 км/г
2 116. Хріненко Кирило (Hoods and Drops Racing | Одеса) 02:34:46 + 23:36 24 M2 . Чоловіки шосе від 30 до 34 років
Середня швидкість переможця 36.14 км/г
1 155. Alona Nakonechna (Вінниця) 02:38:16 -- 25 F1 . Жінки шосе від 19 до 29 років
Середня швидкість переможця 29.95 км/г
1 161. Анна Носуленко 02:38:17 -- 26 F2 . Жінки шосе від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 29.95 км/г
7 31. Дмитро Лактіонов (Херсон) 02:39:01 + 28:59 27 M3 . Чоловіки шосе від 35 до 39 років
Середня швидкість переможця 36.45 км/г
3 55. Руслан Чудинов (Энергодар) 02:40:20 + 21:49 28 18 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 34.22 км/г
2 162. Савіна Катерина (Odessa) 02:42:06 + 03:49 29 F2 . Жінки шосе від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 29.95 км/г
6 38. Сергій Кокорін (с.Козацьке) 02:44:12 + 33:04 30 М4 . Чоловіки шосе від 40 до 49 років
Середня швидкість переможця 36.15 км/г
3 118. Евгений Яременко (Каховка) 02:46:49 + 35:39 31 M2 . Чоловіки шосе від 30 до 34 років
Середня швидкість переможця 36.14 км/г
4 19. Ігор Ковальчук (Херсон) 02:47:41 + 36:31 32 M2 . Чоловіки шосе від 30 до 34 років
Середня швидкість переможця 36.14 км/г
5 48. Андрей Грабовенко (Новая Каховка) 02:47:45 + 30:09 33 М5 . Чоловіки шосе від 50 до 59 років
Середня швидкість переможця 34.45 км/г
7 135. Малый Юрий (Энергодар) 03:01:07 + 49:59 34 М4 . Чоловіки шосе від 40 до 49 років
Середня швидкість переможця 36.15 км/г
5 20. Олександр Hriaznykh (Independent Ukraine | Mykolaiv) 03:01:11 + 50:01 35 M2 . Чоловіки шосе від 30 до 34 років
Середня швидкість переможця 36.14 км/г
1 154. Олександр Качіков (Херсон) 03:07:48 -- 36 М6 . Чоловіки шосе від 60 до 69 років
Середня швидкість переможця 25.24 км/г
1 63. Олексій Притула 03:10:06 -- 37 19 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
Середня швидкість переможця 24.93 км/г
6 153. Сергій Пляченко (VeloFetish | Херсон) 03:10:07 + 52:31 38 М5 . Чоловіки шосе від 50 до 59 років
Середня швидкість переможця 34.45 км/г
2 139. Віктор Семенченко (Запоріжжя) 03:15:07 + 05:01 39 19 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
Середня швидкість переможця 24.93 км/г
8 141. Роман Зяблов (Каховка) 03:15:50 + 01:04:42 40 М4 . Чоловіки шосе від 40 до 49 років
Середня швидкість переможця 36.15 км/г
1 4. Оксана Должанська (Нова Каховка) 03:18:44 -- 41 F3 . Жінки шосе від 40 років
Середня швидкість переможця 23.85 км/г
4 56. Дмитро Сидорчук (Херсонська) 03:19:31 + 01:01:00 42 18 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 34.22 км/г
6 16. Дмитрий Емельянов (Энергодар) 03:28:53 + 01:17:43 43 M2 . Чоловіки шосе від 30 до 34 років
Середня швидкість переможця 36.14 км/г
3 140. Валерій Сонько (Херсон) 03:51:49 + 41:43 44 19 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
Середня швидкість переможця 24.93 км/г
1 151. Володимир Бондаренко (Таврийск) 04:00:41 -- 45 20 . Чоловіки байк від 50 до 59 років
Середня швидкість переможця 19.69 км/г
4 60. Олександр Ніценко (Херсон) 04:04:43 + 54:37 46 19 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
Середня швидкість переможця 24.93 км/г
1 52. Наталья Липа 04:28:13 -- 47 16 . Жінки байк від 36 років
Середня швидкість переможця 17.67 км/г
2 146. Александр Липа (,,Гармония,, | Каховка) 04:28:54 + 28:13 48 20 . Чоловіки байк від 50 до 59 років
Середня швидкість переможця 19.69 км/г
K1 Позиція у категорії
A2 Позиція в генералі