Положення

головний документ події

Тачанка 2021

Положення про проведення змагань з велоспорту в дисципліні шосе

Дата: 05.06.2021

Час: 10:00

Місце: м.Каховка

 


0. COVID-19 (Карантинні умови)

Увага!!! Слідкуйте за оголошеннями на офіційному сайті ФВСХО (cycling.ks.ua)

1. Внески виконуються під час отримання номерів, а розмір встановлюється на час реєстрації на сайті заходу.

2. Якщо карантинні вимоги дають можливість проведення заходу в повному, або в частковому форматі (страт групами, відповідно до вимог карантину, на час проведення заходу), то захід буде проведено відповідно до вимог карантину. 

 3. У найгіршому випадку захід проводиться у вигляді "челенджу": кожен учасник, котрий сплатив мінімальний внесок та підтвердив виконання завдання за допомогою треку у "STRAVA", отримує медаль фінішера. 


 

1. Мета та завдання заходу

Індивідуальні шосейні перегони з загальним стартом.

Змагання з велоспорту проводяться з метою:

 


 

2. Час і місце проведення

Старт змагань розпочинається з центру міста Каховка, вулиця Шкільна, 5.

Маршрут пролягає містом Каховка, смт.Любимівка, трасою P27, T0804 (до смт.Горностаївка).

Фініш біля монументу "Легендарна Тачанка", м.Каховка.

Термін проведення заходу: 05.06.2021 з 9:00 до 18:00.


3. Організація та керівництво

Загальне та безпосереднє керівництво організацією, підготовка та проведення заходу покладається на організаторів – ГО “Федерація велосипедного спорту Херсонської області”. Сприяння та організаційну підтримку у проведенні заходу на території Херсонської області надає Департамент з релізації гуманітарної політики Херсонської обласні державної адміністрації в межах своїх повноважень. Велосипедні змагання проходять за правилами Міжнародного Союзу Велосипедистів (https://www.uci.org/inside-uci/constitutions-regulations/regulations) та Українського Аматорського Туру (http://bit.ly/uat-regulations).

Організатори залишають за собою право вносити зміни в положення змагань, з яким можна ознайомитися на сайті (або https://cycling.ks.ua/events/show/1596161477. Організатори залишають за собою право скасовувати змагання через настання форс-мажорних обставин, при цьому стартовий внесок не повертається.

 


4.  Програма заходу:

9:00 - Відкриття реєстрації.

11:00 - Церемонія відкриття, формування груп.

Учасників розділяють на дві групи за типом велосипеда (шоссе та МТБ)  відстанню у 70-100 метрів суддівським транспортом А1 (очолює шосейну колону) та А2 (очолює МТБ колону); випереджати суддівський транспорт без попередньої згоди заборонено.

11:15 - Початок велопробігу до виїзду з смт.Любимівка.

11:30 - Орієнтовно о 11:30 відбувається Старт з ходу після проходження Любимівки за командою “Головного судді” з машини А1

12:30 - Відкриття фінішу у м.Каховка біля монументу "Легендарна Тачанка".

14:00 -  Нагородження перших груп, в яких фінішувало більше 10 осіб, або всі учасники.

17:00 - Закриття фінішу.  Учасникам, котрі до цього часу не прибули на фініш,  ставиться відмітка “DNF”.

 


5. Учасники змагань

Якщо у віковій категорії менше ШЕСТИ учасників, вона об’єднується з суміжною (молодшою або старшою на розсуд організаторів).

Результати учасників Категорії F1,F2,F3,M1,M2,M3,M4,M5,M6,M7 підуть у залік Українського Аматорського Туру.

Командний залік за правилами УАТ.

 

Учасники допускаються до змагання за умови правильної та своєчасної реєстрації.

Кожен учасник зобов'язаний:

 


6. Визначення переможців та нагородження

Учасники, які посіли 1-ше, 2-ге та 3-тє місця в кожній з категорій, нагороджуються медалями.

 

Переможці та призери змагань будуть оголошені одразу до нагородження.

Протоколи змагань будуть доступні на сайті: /results або https://cycling.ks.ua/events/results/1596161477

Організатори не гарантують отримання результату учасником у разі:


 

7. Реєстрація

Попередня online реєстрація можлива на сайт або https://cycling.ks.ua/events/show/1596161477.

Реєстрація і вартість реєстраційного внеску:

 

Кожен учасник добровільно бере участь у змаганні, усвідомлюючи всі ризики для власного здоров'я під час змагання і після нього.

Кожен учасник бере на себе особисту відповідальність за свій фізичний стан і здатність брати участь у виборі дистанції.

Організатори, спонсори та офіційні особи змагань ні за яких умов не несуть відповідальності за:

Відповідальність, пов'язана з нанесенням шкоди майну або здоров'ю третіх осіб лежить особисто на учаснику змагання.


8. Екіпірування і велосипед

Учасник зобов'язаний мати на голові застебнутий справний шолом.

Учасникам рекомендується мати при собі запасну камеру і компактний насос.

В категорії “шосе” мають право брати участь:

В категорії “байк” (МТБ) мають право брати участь:

- велосипеди з шириною покришки від 33 мм та справними гальмами.

Використання накладок на кермо, дискових коліс, лопатевих коліс заборонено.

Організатори залишають за собою право не допустити учасника на велосипеді, технічний стан якого не відповідає загальноприйнятим нормам.

 


9. Технічна допомога

Допомога надається згідно правил UCI. Всі автомобілі, задіяні в супроводі перегонів, повинні рухатися і надавати технічну допомогу згідно цих правил. За лідирування передбачена шкала штрафів, за буксирування - дискваліфікація.

Увага!!! О 10:30 біля намету  реєстрації відбудеться інструктаж водіїв, де їм будуть надані номери.


10. Визначення переможців, призерів та нагородження

Переможцем у кожній віковій групі стає учасник, у якого час, витрачений на проходження дистанції, найменший.

Місце учасника в підсумковому протоколі визначається за принципом: чим менше часу пішло на проходження дистанції, тим вище місце.

Кожен учасник отримує сертифікат, а переможці та призери - дипломи з відповідними медалями.

 


12. Дискваліфікація

Суддівська колегія залишає за собою право дискваліфікувати учасника в разі:

 


 

13. Протест, претензія

Учасник має право подати протест, який може вплинути на призове місце у його віковій групі протягом 30 хвилин після фінішу.

Протести, претензії подаються в письмовому вигляді головному судді змагань і розглядаються суддівською колегією тільки після сплати апеляційного внеску (100 грн). У разі задоволення протесту або претензії сума повертається. У разі відхилення протесту, кошти не повертаються.

При подачі претензії необхідно вказати наступні дані: прізвище, ім'я, суть претензії, в чому полягає претензія: підстави для претензії (фото, відео, особиста думка і таке інше). Протести, претензії приймаються тільки від учасника змагань.

 


14. Збір інформації та захист даних

14.1. Далі термін «Персональні дані» описує всі дані (їх склад та обсяг), в тому числі, але не виключно: прізвище, ім’я, по-батькові; електронна пошта; телефон, дата народження, стать, адреса (місце реєстрації/проживання/ перебування), відомості документа, що посвідчують особу, зображення, відомості про засоби зв’язку зі споживачем, тощо, які повідомляються учасником під час реєстрації на участь у велоперегонах  "Тачанка 2021", за якими можна ідентифікувати фізичну особу і які можуть бути оброблені відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

14.2. Володільцем Персональних даних, зібраних в учасників велоперегонів "Тачанка 2021", є громадська організація “Федерація велосипедного спорту Херсонської області” (далі – «Володілець»).

Розпорядником Персональних даних, які залучені Володільцем є:

Фізична особа-підприємець Кутасов Володимир Іванович (https://vcycling.club/), місцезнаходження 73000, Херсонська обл., м. Херсон, вулиця Перекопська, будинок 161, квартира 46, адреса електронної пошти: info@vcycling.club. (далі разом – «Розпорядник»).

14.3. Реєструючись на участь у велоперегонах "Тачанка 2021", учасник підтверджує, що Персональні дані, які ним/нею надаються при реєстрації, є достовірними та актуальними, він повідомлений та обізнаний щодо складу та змісту зібраних Персональних даних. Володілець гарантує, що Персональні дані не будуть використані, якщо буде відомо, що вони є недостовірними.

14.4. Реєструючись на участь у велоперегонах "Тачанка 2021", учасник тим самим надає свою однозначну згоду на обробку його/її Персональних даних (в тому числі на збирання, реєстрацію, накопичення, зберігання, адаптування, зміну, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізацію, передачу), знеособлення, знищення персональних даних, у тому числі з використанням інформаційних (автоматизованих) систем без отримання додаткового, окрім визначеного в цьому Положенні, дозволу на здійснення такої обробки) відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» та підтверджує своє повне розуміння та необхідну поінформованість щодо мети обробки персональних даних. При цьому учасник розуміє та погоджується з тим, що надані ним/нею Персональні дані можуть оброблятися Володільцем та Розпорядниками персональних даних, визначеними п. 16.2 цього Положення, а також передаватися іншим організаціям, що є партнерами Володільця, та субпідрядникам, членам, акціонерам, директорам, службовцям, партнерам, керівникам чи працівникам такої організації або Володільця, а також третім особам, які діють від імені Володільця, які можуть обробляти її, діє вони здійснюють свою діяльність, з метою зазначеною нижче. Надані персональні дані будуть оброблятися з наступною метою:

- проведення велоперегонів "Тачанка 2021" та вчинення всіх необхідних пов’язаних з Велозмаганням дій;

- присудження та вручення винагород, призів тощо у зв’язку з участю учасника у велоперегонах  "Тачанка 2021" та подальшого повідомлення учасникам інформації, в т.ч. рекламного характеру, про наступні заходи/конкурси/акції;

- об'єднання інформації, яку Володілець отримує при реєстрації учасників, з інформацією з інших джерел, таких як інформація, яку учасники йому раніше надавали, інформація, яку Володілець автоматично збирає про учасників (наприклад, через файли cookie); та інформація, яку Володілець отримав з інших джерел (наприклад, соціальних мереж). Володілець може використовувати цю інформацію та об'єднану інформацію, щоб дізнатися більше про вподобання учасників та повідомляти учасника про заходи, товари та послуги, що можуть відповідати вподобанням учасника, в тому числі інформацію рекламного та маркетингового характеру;

- направлення учасникам в майбутньому повідомлень рекламного та інформативного характеру через електронну пошту, соціальні мережі, на телефонний номер чи з використанням інших засобів зв’язку.

Обробка персональних даних здійснюється Володільцем та Розпорядниками з дотриманням необхідних заходів захисту таких даних від несанкціонованого розповсюдження.

14.5. Володілець гарантує, що під час збору і подальшого використання отриманих від учасників Персональних даних він буде дотримуватися всіх положень чинного законодавства України щодо недоторканності особистої інформації, а також застосовувати всі доцільні запобіжні заходи стосовно зібраних Персональних даних і надаватиме їх лише тим, хто має на це достатні права на законних підставах та у порядку, що визначений чинним законодавством України.

14.6. Володілець вимагає та забезпечує дотримання всіма партнерами конфіденційності Персональних даних відповідно до норм захисту даних. Зверніть увагу на те, що Володілець не має загального контролю над виконанням цього зобов'язання і, що Володілець не несе відповідальності за можливі порушення норм своїми партнерами у межах, припустимих законодавством.

14.7. Реєструючись на участь у велоперегонах "Тачанка 2021", учасник тим самим підтверджує, що він був повідомлений та обізнаний з правами суб'єкта персональних даних, що передбачені Законом України «Про захист персональних даних».